Prime Video, Nine Perfect Strangers – KÜLTÜR VE SANAT'ın ikinci sezonunun oyuncu kadrosunu duyurdu

Prime Video, Nicole Kidman'la birlikte Dokuz mükemmel yabancı dizinin ikinci sezonunun oyuncu kadrosunu açıkladı. İkinci sezonu merakla beklenen dizinin kadrosuna Henry Golding, Mark Strong ve Lena Olin katılıyor. Prime Video, üyelerine özel indirimler, kapsamlı seçenekler, kullanım kolaylığı ve kaliteli dijital eğlenceyi ayda sadece 39 TL karşılığında sunuyor.

Nicole Kidman'ın (Expats, Big Little Lies) Masha olarak geri döndüğü serinin ikinci sezonunda Henry Golding (Ministry of Urgentlemanly Warfare, Old Guards 2) Peter karakterini canlandırıyor ve Mark Strong (1917, Cruella) karakterini canlandırıyor.) David, karakterim Lena Olin (Tek Hayat, Karanlık) Helena karakterini canlandırıyor.

Yapımcılığını bu sezon yine Nicole Kidman üstleniyor. Dokuz mükemmel yabancıYaratıcıları ve yapımcıları arasında Made Up Stories'den Bruna Papandrea, FIFTH SEASON'dan David E. Kelley ve Nicole Kidman'ın sahibi olduğu Blossom Films yer alıyor. Filmin dağıtımı BEŞİNCİ SEZONdur. Dokuz mükemmel yabancıİkinci sezon dünya çapında Prime Video'da ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Hulu'da yayınlanacak.

Dokuz Mükemmel Yabancı Hakkında:

İlk sezonun prömiyeri Ağustos 2020'de Prime Video'da yapıldı. Dokuz mükemmel yabancı Dizi, yazar Liane Moriarty'nin New York Times çok satan romanından uyarlanmıştır.

İlk sezonun kadrosunda Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Michael Shannon, Luke Evans, Bobby Cannavale, Regina Hall, Samara Weaving, Melvin Gregg, Asher Keddie, Grace Van Patten, Tiffany Boone ve Manny Jacinto yer alıyor; Dokuz stresli vatandaşın daha iyi bir yaşam tarzını benimsemek, iyileşme ve dönüşüm vaat etmek için gittiği butik bir sağlık kulübünde geçiyor. Bu 10 günlük tatil boyunca, yorgun zihinleri ve bedenleri canlandırma sorumluluğunu üstlenen otel müdürü Masha'nın, dokuz “mükemmel” yabancıyla ilgilenmesi, başlarına ne geleceğinin bir işaretidir.

Sekiz bölümün tamamı Jonathan Levine tarafından yönetildi. Dokuz mükemmel yabancı, Made Up Stories'den Bruna Papandrea, Steve Hutensky ve Jodi Matterson, Blossom Films'ten Nicole Kidman ve Per Saari, yazar Liane Moriarty, yürütücü yapımcı David E. Kelley, John Henry Butterworth, Molly Allen, Samantha Strauss ve Melissa McCarthy'nin ortağı yapımcıdır. . Dizi David E. Kelley, John Henry Butterworth ve Samantha Strauss tarafından yazılmıştır.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir