Başkanlığa aday olduğunu açıkladı! Sanatçı Hilal Özdemir köy muhtarı oldu

Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir, Suadiye ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Özdemir, şunları söyledi: “Sevgili Suadiye Mahallesi sakinleri. 30 yıldır beni sanatçı kimliğimle Hilal Özdemir olarak tanıyorsunuz. Uzun yıllar beni televizyon kanalları aracılığıyla evlerinize misafir ettiniz. Şimdi şefliğe adayım. güzel mahallemize vizyon sahibi bir Cumhuriyetçi kadın. Mesleki kariyerim boyunca sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım. “Hep bu işin içinde oldum, bu projelerden ve sanat hayatımda birçok ödül aldım” söz konusu .

“HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

Sanatçı, 31 Mart'ta yapılan seçimlerin ardından şef seçildiğini duyurdu. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Suadlılar, 31.03.2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde desteğinizle bana ve ekibime oy veren ve kazanmamıza yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de sizlerle birlikte mahallemize güzel hizmetler katmaya devam edeceğiz. , sevgi ve saygılarımla. Patronunuz Hilal Hülya Özdemir.”

HİLAL ÖZDEMİR8

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü diziden Bahar dizisine bomba transfer!Ünlü diziden Bahar dizisine bomba transfer!
"Allah'ın gazabıyla..." dedi ve gönderdi“Tanrı'nın gazabıyla…” dedi ve atıfta bulundu.
İmamoğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan Buket Aydın'dan AK Parti'ye eleştiri!  Onun sözleri günün sırasıdırİmamoğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan Buket Aydın'dan AK Parti'ye eleştiri! Onun sözleri günün sırasıdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir