Fatih Portakal canlı yayında çılgına döndü! İftar perdesi açılmayınca Şeyma Döğücü'ye saldırdı

İstanbul yerel seçimlerinin kilit noktalarından biri Sancaktepe oldu. İlçe olduğundan bu yana AK Parti belediyesinin yönettiği Sancaktepe'de adayların her biri iddialı olduklarını ortaya koydu. Öyle ki eski başkan Şeyma Döğücü'nün özellikle emeklilere verdiği söz görüntülerin gündeme gelmesine neden oldu.

VERDİĞİ SÖZLER HAKKINDA ÇOK SÖZ KONUŞULUYOR

Döğücü, emeklilere her ay 2 bin TL harcama bütçesi, ev hanımlarına ise yarım gram altın içeren “Sancaktepe Emekli Kartı”nı dağıtma sözü vermişti.

Emeklilerin kart için isimlerini listeye kaydettirmeye gittikleri anlar sosyal medyada büyük yankı buldu.

C

İFTAR ÇADIRINDA ÜCRETSİZ YEMEK

Ayrıca Ramazan ayının başından itibaren Sancaktepe Belediyesi'nin kurduğu iftar çadırında halka ücretsiz yemek dağıtımı yapılıyor.

SEÇİM BİTTİ, ÇADIR AÇILMADI

2019 yılında göreve gelen Döğücü, kesin olmayan sonuçlara göre 31 Mart seçimlerini CHP'li rakibi Alper Yeğin'e yaklaşık 24 bin oy farkla kaybetmişti. İftar çadırı seçimin ertesi günü açılmadı. Sözcü TV'nin haberine göre çadıra gelenler geri dönmek zorunda kaldı.

B

FATİH PORTAKAL ÇILGINDI: İÇİ NE KADAR KÖTÜ!

Gazeteci Fatih Portakal da konuyu yayında gündeme getirirken sert konuştu. Sert sözlerle Şeyma Döğücü'yü hedef alan Portakal, şunları söyledi: “AK Parti genel başkanı kazanacağını sanıyordu. Halkın hoş ve sevimli gözükmesi için Sancaktepe'de iftar çadırları kurdu. Koltuğunu kaybedip çadırı kaldırdı.”

D

Tepkisini sürdüren Portakal, “Bu siyasetçilerin de siyaset çöplüğüne atılması lazım. Bazıları ne kadar kötü? Kötü oldukları için Allah onlara böyle bir ders veriyor.”

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA

Sancaktepe Belediyesi, seçimlerin ertesi günü iftar çadırının neden açılmadığına ilişkin bir açıklama yaptı. Haberler.com'a konuşan belediye yetkilileri, “seçimleri kaybettikleri için çadırı kapattıkları” yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanlayarak, şunları söyledi: “İftar çadırında çalışan arkadaşlarımız seçim gecesi geç saatlere kadar çalıştılar. İdari izinli sayıldığı için dün iftar çadırı açıldı. Bugün çadırımız açıldı. Tüm ilçe halkını bekliyoruz.” “Beyannameler ektedir.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Canlı yayında anlattı!  Bu parti Ri-Refah'a katılabilirCanlı yayında anlattı! Bu parti Ri-Refah'a katılabilir
Malatya'da deprem!  Alarm çevre iller tarafından da hissedildiMalatya'da deprem! Alarm çevre iller tarafından da hissedildi
Dik süpürge ve süpürge seti ŞOK'a geliyor!  ŞOK 3 Nisan 2024 tarihli güncel kataloğuDik süpürge ve süpürge seti ŞOK'a geliyor! ŞOK 3 Nisan 2024 tarihli güncel kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir