Yılın futbolcusu ödülünü alan Dries Mertens'in sözleşme raporu

genişletmek

KAYNAKMilliyet

Galatasaray'ın son haftalarda yükselen yıldızı Dries Mertens, 1905 GSYİAD'ın düzenlediği “Galatasaray Yılın Sporcusu” ödülü münasebetiyle açıklamalarda bulundu. GSYİAD tarafından yılın erkek sporcusu seçilen Barış Alper Yılmaz ve Dries Mertens, yeni sözleşme hakkında konuştu.

“KALACAĞIMI BİLMİYORUM”

Yılın futbolcusu ödülünü alan Dries Mertens'in sözleşme raporu

Belçikalı yıldız, şunları söyledi: “Ailem ve ben burada çok mutluyuz. Aslında bir yıllığına geldim ama şimdi ikinci yılımı tamamladım. Kalır mıyım bilmiyorum ama bunun için çok teşekkür ederim.” Ödül ve her şey, burada kendimi evimde gibi hissetmemi sağladınız.” dedi.

SÖZLEŞME SONA ERER

2022 yazında Galatasaray'a transfer olan Belçikalı yıldız, Giallorossi formasıyla ilk sezonunda Süper Lig şampiyonluğunu elde etmişti. Galatasaray'la kariyerinin ilk lig şampiyonluğunu kazanan Dries Mertens, bu sezon Galatasaray'ın şampiyonluk macerasına büyük katkı sağlıyor. Mertens, Galatasaray'da çıktığı 47 maçta 9 gol atıp 16 asist yaptı.

Galatasaray'la sözleşmesi haziran ayında sona eren Dries Mertens'le yeni sözleşme için görüşmelerin devam edeceği iddia edildi.

Carlo Ancelotti Almanya'da Arda Güler'e müjdeyi verdi! Cadiz maçında…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir