Tales of Kenzera: ZAU tüm platformlarda yayınlandı! – TEKNOLOJİ

Aktör Abubakar Salim'in duygusal bir arzu hikayesi olarak tanımladığı oyun, Metroidvania türünden ilham alan eğlenceli ve zorlu bir mücadele sunuyor.

Electronic Arts ve Surgent Studios, tüm oyun tutkunlarını kararlılık ve etkileyici bir büyüme hikayesiyle dolu Tales of Kenzera: ZAU dünyasına davet ediyor! PlayStation 5'te mevcut olan oyun, Xbox Serisi Oyuncuları, bir baba ile oğul arasında yankılanan sevgiyi, kendini keşfetmeyi, dayanıklılığı ve kaybın ardından kendi içindeki cesareti bulmayı araştıran bir yolculuğa katılıyor.

Surgent Studios'un kurucusu ve BAFTA adayı aktör Abubakar Salim şunları söyledi: “Tales of Kenzera: ZAU, yıllar süren adanmışlık ve keşiflerin doruk noktasıdır ve Zau'nun hikayesini anlatmak benim için hassas ve unutulmaz bir yaratıcı girişimdir.” dedi. “Video oyunları, oyuncuları yeni diyarlara taşıma ve hem yeni hem de tanıdık deneyimler yoluyla güçlü duygular uyandırma gücüne sahip inanılmaz bir hikaye anlatma aracıdır ve Zau'nun hikayesini hayata geçirmek beni rahmetli babama daha yakın hissetmemi sağladı; Bu güçlü araç aracılığıyla anılarımızı birlikte onurlandırmak gerçek bir nimet oldu. “Tales of Kenzera: ZAU'yu dünyayla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz ve oyuncuların oyunu hayata geçirirken bulduğumuz ilhamın, heyecanın ve iyileşmenin aynısını bulmalarını umuyoruz.”

Tales of Kenzera: ZAU'da oyuncular, babasını ölümün pençesinden kurtarmaya çalışırken derin bir kayıpla mücadele eden savaşçı-şaman Zau rolünü üstlenecekler. Ölüm tanrısı Kalunga'nın rehberliğinde Zau, mistik 2.5D, Metroidvania tarzı diyarlarda maceralar aracılığıyla güneşin ve ayın kozmik güçlerinden yararlanmaya çalışacak.

Tales of Kenzera: ZAU, oyuncuları, zorluklar karşısında dayanıklılığın kişinin gerçek karakterini ve gücünü ortaya çıkardığı ilham verici bir ruhsal iyileşme yolculuğuna çıkarıyor. Çarpıcı görseller, yetenekli seslendirme sanatçılarından oluşan muhteşem bir kadro ve ödüllü besteci Nainita Desai'nin büyüleyici orijinal müzikleriyle Tales of Kenzera: ZAU, eski şamanlar, kutsal ruhlar ve büyüleyici insanlarla dolu bir dünya yaratmak için Bantu ilhamını ve fütüristik canlılığı birleştiriyor. yaratıklar. Titizlikle hazırlanmış animasyonlar, oyunculara Güneş ve Ay'ın maskeleri aracılığıyla kozmik enerjilerin gerçek gücünü sunarak onları huzursuz ruhları yok etmek için ritmik bir savaşta zorluyor.

Electronic Arts Partners CEO'su Jeff Gamon, “Abu'yla tanışan herkes gibi ben de onun hikaye anlatma tutkusundan, stüdyosunu kurmaya olan inancından ve ilk oyunları Tales of Kenzera: ZAU'dan etkilendim” dedi. “Surgent Studios, güç ve cesaretle dolu ilgi çekici bir hikayeye sahip, zorlu ve canlı bir platform oyunu yarattı. “Bu fantastik EA Originals oyununun birçok oyuncu üzerinde duygusal bir etki yaratacağına inanıyoruz.”

Tales of Kenzera: ZAU, İngilizce ve Svahili seslendirme özelliğine sahip oyunculara sunulacak. Nainita Desai'nin müziklerini içeren The Tales of Kenzera: ZAU orijinal film müziği, 26 Nisan'da Apple Music, iTunes Store, Amazon Music, Spotify, Tidal, YouTube Music ve Deezer aracılığıyla dinlenmeye veya satın alınabilecek.

Oyunun resmi çıkış fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Ayrıca, yönetmenin Tales of Kenzera: ZAU'yu neden yarattığını açıklayan, Ridley Scott Creative Group işbirliğiyle çekilen kısa film “My Shoes, Your Feet”ten Abubakar ve yolculuğu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tales of Kenzera: ZAU hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir