Sinan Ateş cinayetinde adı geçen Olcay Rehber, şunları söyledi: Biraz da olsa karışsaydım kendimi kafamdan vururdum.

Sinan Ateş cinayetinde adı geçen eski MHP milletvekili ve Devlet Bahçeli danışmanı Olcay Rehber; Olayla hiçbir ilgisinin olmadığını iddia etti. Rehber, “Böyle bir kazaya az da olsa karışsaydım kendimi kafamdan vurup öldürürdüm” dedi.

Rehberin Halk TV'den Seyhan Avşar'a verdiği yanıtlardan öne çıkanlar şöyle:

Bu onursuz olaylara ortak olmamızı, çeşitli saldırılarla, çeşitli suçlamalarla bizi bulaştırmamızı istiyorlar. Bu kazaya en çok üzülen ve mağdur olan benim. İdealist Dernekler gibi bir kurumda uzun yıllar görev yapmış, daha sonra İdealist Derneklerin başkanlığını yapmış bir kişiye karşı böylesine menfur bir saldırıya ne izin veririz, ne de dahil oluruz, böyle bir şeyi de istemeyiz. . Bu korkunç bir şey. Hatta aşağılık. Bu olaya karışanların Allah belasını versin. Önünüzdekiler, arkanızdakiler… Kim bulaştıysa Allah kahretsin. Bu işin önünde, arkasında, sağında, solunda, çevresinde kalmam mümkün değil.

Sinan Ateş tetikçisini kaçıran Tolgahan Demirbaş'ın kendi evinden ayrıldığını da yalanlayan Kılavuz, şunları söyledi:

Bunların hepsi yalan… Öyle bir şey yok. Bir suçluyla, bir suça karışmış biriyle temasa geçer miydiniz? Sinan Ateş için adaletin yerini herkesten çok ben istiyorum. Alnımız beyaz, başımız yüksek. Perişanım. Ölümden daha kötü. Ben böyle bir kazaya az da olsa karışsam kendimi kafamdan vurup öldürürdüm.

Dava dosyasında şüpheli olup olmadığıma dair hiçbir bilgim yok. Eğer ifadeye çağırılırsam memnuniyetle giderim. Bana saldırı yapıldığını Devlet Bahçeli Bey de biliyor. Şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmadım. Bu benim kurumsal kimliğimden geliyor. Ölüyorum, ölüyorum ve hayata geri dönüyorum. Sinan Ateş öldürüldü, benim itibarım da katledildi. Beni böyle öldürüyorlar.Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Belediyenin fırınına ait görüntüler büyük tepki yarattı! Belediyenin fırınına ait görüntüler büyük tepki yarattı!
Ofisinde saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Beşel, yaşananları şöyle anlattı: Ofisinde saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Beşel, yaşananları şöyle anlattı: “Kafa attı, silahı aldı”
O ülkede felaket!  Yer altında 1100 ev, 300 kişi: 'Geçen her dakika umutlarımızı azaltıyor'O ülkede felaket! Yer altında 1100 ev, 300 kişi: 'Geçen her dakika umutlarımızı azaltıyor'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir