Hem kırmızı hem sarı bültenlerle aranıyordu! İstanbul'da böyle yakalandı

Suç ve suç örgütlerine yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Mahzen-27 Harekatı için düğmeye basıldı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya paylaşımında, Kazakistan tarafından “dolandırıcılık ve hırsızlık” suçlarından kırmızı ve sarı bültenle aranan Nurlan Zharımbetov'un İçişleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda tutuklandığını söyledi. Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele İstihbaratı; İstanbul Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi yönetimi tarafından aranan kişilere yönelik yapılan çalışma sonucu yakalandığını belirtti.

Operasyonu gerçekleştiren güvenlik güçlerini tebrik eden Bakan Yerlikaya, “Ne kadar büyük olursa olsun, hangi bülteni yayınlarlarsa yayınlasınlar, uluslararası organize suç örgütlerinin ve zehir tacirlerinin halkımızın huzurunu bozmasına izin vermeyeceğiz. yap”. Hepsini tek tek adalete teslim edin.” dedi. (AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
7 yaşındaki kız çocuğuna sosyal medya sapıkından taciz!7 yaşındaki kız çocuğuna sosyal medya sapıkından taciz!
O sertçe bağırdı: Sert bir çıkış yapıyor: “Kendisini vekil olarak atayanlardan da hesap sorulacaktır.”
İran saldırısının ardından sıra İsrail'e geldi: Nükleer tehdit açıklandı!İran saldırısının ardından sıra İsrail'e geldi: Nükleer tehdit açıklandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir