F.Bahçeli futbolcularda Mourinho kaygısı! Portekiz etkisini gösterdi…

genişletmek

KAYNAKMilliyet

F.Bahçe'de gözler takımın sağlık kontrolünden geçeceği 22 Haziran'da. Teknik direktör Jose Mourinho ayın 20'sinde göreve başlayacak. Portekizli teknik adam, Avrupa Şampiyonası maçlarını takip ederken sarı-lacivertlileri daha Türkiye'ye gelmeden etkilemeye başladı.

Jose Mourinho ilk transferine imza attı! Fred'in yanındaki yıldız orta saha oyuncusu…

Birçok oyuncu tecrübeli antrenörün gözüne girebilmek için idmanlara erken başladı. Yeni sezon öncesinde Fenerbahçe'de rekabet doruğa ulaşacak. Formayı almak için daha çok çalışması gerektiğini düşünen futbolcular, kelimenin tam anlamıyla performanslarını ikiye katlamayı düşünüyor. Özellikle Başkan Ali Koç'unkiF.Bahçe tarihinin en güçlü takımını yaratacağızAçıklamanın ardından gömleği satın almak daha da zorlaştı.

Mourinho'nun F.Bahçeli oyuncular arasındaki coşkusu Portekiz etkisini gösterdi...

Takıma yeni isimlerin katılmasıyla takım daha da güçlenecek. Ancak José Mourinho'nun göndereceği oyuncu listesine kampın karar vermesini bekleyeceği ve öncelikle her ismi tek tek inceleyeceği öğrenildi. Bunu bilen oyuncular, Avusturya antrenman kampı öncesinde antrenmanlara erken başlayarak hazır kalmayı hedefliyor. İlk olarak imzasıyla taraftarları etkileyen Jose Mourinho, daha İstanbul'a gelmeden oyuncuları da etkileyerek, hazırlıklar başlamadan rekabetin zirveye ulaşmasını sağladı.

Mourinho'dan Dusan Tadic'ten açıklama!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir