Ayta Sözeri hayatının bilinmeyenlerini anlattı! Hülya Avşar'ın sorusuna bomba yanıt: “Erkek olmak istiyorum…”

Aile Arasında dizisindeki rolüyle hatırlanan Ayta Sözeri, hem yaptığı açıklamalarda hem de yaptığı paylaşımlarda sıklıkla gündeme gelen isimler arasında yer alıyor.

Sözeri geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in YouTube'da yayınlanan programına katıldı. Ünlü isim, programda hayatının bilinmeyenlerini anlattı.

“BU KARARI VEREMEZSİNİZ, BÖYLE DOĞDUNUZ”

Sözeri kendisi hakkında şunları söyledi:

“Yaşadığım dönemin insanlarının tahammül edemeyeceği bir cinsiyet kimliğin var. Üniversite ikinci sınıftan sonra evden ayrıldım ama doktor olsaydım nasıl emin olmak isterdin. ” , beni işe almazlar mıydı? Şimdi çok şey değişti. Artık birçok trans insan çalışıyor. 20 10 yaşında ameliyat oldum. Bu kararı veremezsin, sen bu şekilde doğdun.

AYTA333

Sözeri, şöyle konuştu: “Hülya Avşar programıyla ilgili bana soru sordu ve 'Hayatta en çok ne yapmak istersin?' dedi. Ben de erkek olmak isterim dedim. Erkek egemen erkek statüsünü ortadan kaldırıyorsun.” Bu sana doğuştan verilmişti. Bu şekilde, yanlış bedende, yanlış yerde doğduğun için bunu hayatından gönüllü olarak çıkarabilir misin? Sen bir ruhla doğdun. Ruhumu değiştiremem ama kendiminkini değiştirebilirim. vücut. Benim zamanımda çok zordu. Eşcinsel değilim, transseksüelim… Herkesin dayattığı toplumda… Etin ve kemiğin hiçbir anlamı olmadığını anladım” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türkiye günlerdir Berfinli çocuk gelini konuşuyor!  O belge yayımlandı... Gözaltı canlıTürkiye günlerdir Berfinli çocuk gelini konuşuyor! O belge yayımlandı… Gözaltı canlı
Üstsüz poz verdi!  Eliyle kapattı ve oldu.Üstsüz poz verdi! Eliyle kapattı ve oldu.
Nihal Candan serbest bırakıldı!  Kendi imkanlarıyla evine döndü... Sinir krizi geçirdiNihal Candan serbest bırakıldı! Kendi imkanlarıyla evine döndü… Sinir krizi geçirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir