14-15 yıl sonra…

Eski milli takım kalecisi Volkan Demirel bir süredir özel hayatıyla gündemdeydi. Hayatını antrenör olarak sürdüren Demirel'in, eşi Zeynep Sever Demirel'den boşandığı iddia edildi.

“Yazılan her şeye bir son vermek gerekirse, biliyorsunuz 19 yaşımdayken Volkan'la çıkmaya başladık. Bu nedenle her evlilikte olduğu gibi aramızda da zaman zaman kavgalar, anlaşmazlıklar oldu. evlilik süresi” diyen Sever, iddialara “sanki asılsız bir dava açılmış gibi davranıldığını” da sözlerine ekledi. “Durumu anlatmanın adil olduğunu düşünmüyorum, sonuçta iki çocuğumuz var, boşanma diye bir şey yok. Çocuklarımızı korumak için çok stresliyiz.”

DÖVMESİNİ ANLATTI

Hadi Anlat'ın sunucusu Volkan Demirel de düğünüyle ilgili sözleriyle dikkat çekti. “14 yıldır evliyiz” diyen Demirel, şöyle devam etti: “Evlilik uzun bir maraton gibidir. Her şeye birlikte karar veren bir aileyiz. Bazen tabii ki tartışmalar olur. Ancak her evlilik sorunsuz giderse. Bu evlilikte bir sorun var. 14'üncü yılımızdayız, biraz aceleciyim.” “Ben iyi bir insandım, Zeynep beni olgunlaştırdı” dedi.

resim (35)

Kolundaki film şeridi dövmesinin sırrını gazeteci Senem Aydın'a açıklayan Volkan Demirel, şunları söyledi: “Orada bir kişi için boş yer var. Bir oğlumuzun olabileceğini düşündüğümüz için ayrıldık. Bakalım, şans. Dövme yaptırmayı seviyorum. Kızlarımın isimleri ellerimde yazılı. “Her şeyi büyük bir aşk ve arzuyla yaptım” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Voleybolcu Zehra Güneş ile sunucu arasındaki boy farkı sosyal medyayı salladı!  Gerçek ortaya çıktıVoleybolcu Zehra Güneş ile sunucu arasındaki boy farkı sosyal medyada şok yarattı! Gerçek ortaya çıktı
Etkinlik pozları!  Önce mayo, sonra uzun etek...Etkinlik pozları! Önce mayo, sonra uzun etek…
Gamze Özçelik hakkındaki kötü paylaşıma tepki: Eski sevgilisi...Gamze Özçelik hakkındaki kötü paylaşıma tepki: Eski sevgilisi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir