Mezuniyet töreninde evlilik teklifi: “Unutulmaz olsun istedim” – Son Dakika Türkiye Haberleri

Zonguldak Bülent Ecevit Devrek Üniversitesi ile Çaycuma ve Gökçebey Meslek Yüksekokulları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreninde, Çaycuma Meslek Yüksekokulu ormancılık bölümü öğrencisi Beyzanur Kaya'ya, lise öğrencisi nişanlısı Akın Kalaycıoğlu tarafından yapılan evlenme teklifine sahne oldu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Mekatronik Bölümü

Akın Kalaycıoğlu, yıllardır hayalini kurduğu evlenme teklifini mezuniyet gününe bırakarak, sevgilisi Beyzanur Kaya'ya sürpriz bir evlenme teklifi yaptı.

Mezuniyet töreninin ardından kız arkadaşı Beyzanur Kaya'yı sahneye davet eden Akın Kalaycıoğlu, diz çökerek cebinden yüzüğü çıkarıp sevgilisi Beyzanur Kaya'ya verdi. Çocuklarının mezuniyet törenine katılmak için gelen genç eşlerin aileleri ve arkadaşları, alkışlar ve ıslıklar arasında evlenme teklifine destek verdi.

Teklif karşısında şok olan Beyzanur Kaya, gözyaşlarını tutamadı. Kaya, Kalaycıoğlu'nun evlenme teklifini kabul etti. Çiftin mutluluğu dakikalarca alkışlandı.

“UNUTULMAZ OLMASINI İSTİYORUM”

Evlenme teklifini yapan Akın Kalaycıoğlu, “Unutulmaz bir teklif olsun istedim. Mezuniyet gününü taçlandırmak için böyle bir şey düşündüm. Sahneye çıkıp mikrofonu elime aldığımda çok heyecanlandım. Beyzanur teklifimi kabul etti.” dedi ki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir