Melis İşiten'den bomba itirafı! Yayın sonrası konuklardan gelen teklifler dudak uçuklattı.

Ünlü oyuncu Melis İşiten, 2014 yılında meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile evlendi ve 2019 yılında ayrıldılar. Bu evlilikten “Ada” adını verdikleri bir kızları dünyaya geldi.

Zaman zaman eski eşiyle barıştığı iddiasıyla gündeme gelen Melis İşiten, özel hayatı ve açıklamalarıyla gündemde kalıyor.

İTİRAFI GÜNÜN EMİRLERİYDİ

Melis İşiten bu kez YouTube İş İçden programına konuk olarak Şahin Irmak'la birlikte sahneye koyduğu 'Seni Seviyorum İyi ki Ayrıldık' oyununu anlattı. Ancak programda böyle bir açıklama yapması sosyal medyayı salladı.

1

Uzun süredir YouTube'da Garaj kanalında 'Melis İşiten'le Zaten Show' programını sunan güzel oyuncu, ağırladığı ünlü konuklarla yaptığı samimi sohbetlerle günün gündeminde yer alıyor.

2

'PROGRAMDAN SONRA…'

Hearing, programa davet ettiği konukları program sonrasında sunduğu tekliflerle büyüledi. Melis İşiten, “Programa misafirleri davet ediyorum, 'Bizim burada ne işimiz var? Bu benim sıklıkla karşılaştığım bir şey' diyorlar.” diyen Melis İşiten, daha sonra bazı misafirlerinin etkinliği başka yerlere taşımaya çalıştıklarına dikkat çekti. program.

3

Şahin Irmak şaşırdı ve şunları söyledi: “Bu pakete dahil değil diyorum!” o cevapladı.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Osman fabrikasına sürpriz veda!  Başrol oyuncusu ayrılıyorOsman fabrikasına sürpriz veda! Başrol oyuncusu ayrılıyor
Ünlü çift 5 milyon sterlinlik süper yatlarının keyfini çıkarıyor!  İçinde hiçbir şey yok Ünlü çift 5 milyon sterlinlik süper yatlarının keyfini çıkarıyor! İçinde hiçbir şey yok
Düğmelerini sonuna kadar açtı!  İlginç tarzıyla dikkat çekti    Düğmelerini sonuna kadar açtı! İlginç tarzıyla dikkat çekti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir