Markus Gisdol: Şampiyonanın sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz

genişletmek

KAYNAKİHA

Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, Nuri Asan tesislerinde basına açıklama yaptı.

Gisdol, Cumartesi günü Adana Demirspor ile oynayacağı maça ilişkin görüşlerini şu ifadelerle dile getirdi:

“Cumartesi günü güçlü bir rakip bekliyorum. Zor bir maç olacağını düşünüyorum. Son haftalarda olumlu sonuçlar elde ettiler. Adana Demirspor bireysel anlamda çok iyi oyunculardan oluşan bir takım. Mario Balotelli ve Luiz Nani genç değiller ama kaliteli oyuncular. Ayrıca ofansif kanat oyuncuları da çok iyi. “Hazırlıklı ve dikkatli olmamız gereken bir maç olacak.”

“Kazanamasak bile kaybetmeyeceğiz”

Bu mücadeleyi kazanmak istediklerini belirten Gisdol, şöyle konuştu: “Her maçın çok önemli olduğunu söylüyoruz. Ekibim ve ben tamamen odaklandık. Her maçın zor olduğunu bilmeliyiz. Her maçın nasıl geçeceğini bilmiyoruz. Taraftarlarımız cumartesi günü bizi destekleyecekler ve biz de takım olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Puan veya puan almaya çalışacağız. Ya kazanacağız ya da kaybetmeyeceğiz. Bütün maçlar bu şekilde izlenmelidir. Kazanamasak bile kaybetmeyeceğiz, bu maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

“HENÜZ HİÇBİR ŞEY TAMAMLANMADI”

Ligdeki mevcut durumlarının tatmin edici olduğunu ancak ligde kalma konusunda kesin bir garanti veremediklerini vurgulayan Alman teknik adam, şöyle konuştu: “Keşke göreve geldiğimde bu durumda olacağımızı bilseydim. O zamanlar biraz daha rahat olurduk. Şampiyonada geldiğimiz noktadan memnun olmalıyız. Henüz bir şey başaramadık. Bitmedi, kesinlikle bitmedi. Oyuncularımla aramızda çok güzel bir bağ var ve şampiyonluğu en iyi şekilde tamamlamaya çalışacağız.”

Süper Lig'in 33. haftasında görev alacak hakemler belli oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir