İsmet Taşdemir, Bodrum FK'nın ilk golünü açıkladı

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Eyüpspor ve Göztepe'den sonra Süper Lig'e yükselen üçüncü ve son takım Bodrum FK'nın teknik direktörü İsmet Taşdemir, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

“İLK HEDEFİMİZ KALICI OLMAK”

Taşdemir, “Tarihimizde ilk defa elde ettiğimiz bu şampiyonluğu korumak ve kalıcı kılmak ilk hedefimizdir. Başkanımız ve yönetim kurulumuzla görüşüp istişare ettikten sonra gerçekçi bir hedef koymalıyız.”

“Hedefime ULAŞTIM”

Çok özel ve çok farklı duygular yaşadıklarını belirten Taşdemir, şöyle konuştu: “Daha önce 2. Ligden 1. Lige çıkmanın mutluluğunu yaşadık. Onların da ayrı bir güzelliği ve mutluluğu vardı. Kendime bazı hedefler koydum ve 3 yıldır bu hedefe ulaştım.” “Geç de olsa başardım çünkü 3 yıl geç de olsa hedefe ulaşmadan önce Süper Lig'e çıkmayı düşünüyordum ve oyuncu grubum adına çok mutluyum” dedi.

TARAFTARLARA VE YÖNETİME MESAJ

Yönetim ve taraftarlara seslenen Taşdemir, “Oyuncularım özveri ve birlik içinde, saha içinde ve saha dışında güzel bir mücadele örneği göstererek buralara kadar geldiler, onlar adına da mutluyum. Yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Beni burada tutan, bana güvenip şampiyon olduktan sonra destek veren başkanlarımız Fikret Öztürk ve Ali Şafak Öztürk'tür.” “Çok teşekkür ederim. Mükemmel bir iş birliği sonucu elde ettik. Taraftar grubumuz Asi Tayfa'yı unutamıyorum çünkü sadece kazandığımızda değil, kaybettiğimizde de yanımızdaydılar.”

Arda Güler'den İspanyol basınında son dakika açıklaması! O kiralık: yeni takımı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir