YouTube Premium ücretlerine zam geldi! İşte yeni fiyatlar…

0

Kullanıcılara reklamsız görüntüleme ve arka planda oynatma gibi ayrıcalıklar sunan hizmetin fiyatı, temmuz ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde 11,99 dolardan 13,99 dolara yükseldi. Artık bu artış Türkiye’de fiyatlara da yansıyor.

SON ZIM GEÇEN YIL EKİM AYINDA YAPILMIŞTI!

Artırım sonrasında bireysel paketin fiyatı 29,99 TL’den 57,99 TL’ye yükseldi. Aile paketinin fiyatı 59,99 TL’den 115,99 TL’ye, öğrenci paketinin fiyatı ise 19,49 TL’den 37,99 TL’ye yükseldi. Bireysel yıllık geçiş 299,99 TL’den 579,99 TL’ye çıktı. Türkiye’de Youtube Premium paketlerinde son artış geçen yılın ekim ayında yaşandı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İsrail'de skandal!  İttifak ortağı partinin milletvekili: "Gazze yeryüzünden silinmeli"İsrail’de skandal! İttifak ortağı parti milletvekili: “Gazze yeryüzünden silinmeli”
Gabonlu Dina'nın ölümüyle ilgili son dakika haberleri!Gabonlu Dina’nın ölümüyle ilgili son dakika haberleri!
Selçuk Bayraktar o anları paylaştı! "Mavi Vatan'a adım adım"Selçuk Bayraktar o anları paylaştı! “Mavi Vatan’a adım adım”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku