Google’dan Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel “doodle”

0

Doodle’a tıkladığınızda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bilgi ve haberlerin yer aldığı sayfaya yönlendirileceksiniz.

Kullanıcıların yönlendirildiği sayfada şu ifade yer alıyor: “Bugünkü doodle’da Cumhuriyet Bayramı’nı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını kutluyoruz.”

Doodle görselinde Ankara’daki Birinci Meclis Binası ve Türk bayrağı yer alıyor.

Doodle uygulamasında, konuya özel logolarla dünya çapında ülkeler için önemli gün ve bayramlara, kültürel etkinliklere ve tarihten önemli şahsiyetlere dikkat çekilmektedir.

İnternet kullanıcıları özel olarak tasarlanmış logoya tıklayarak o gün, kişi veya konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmektedir. (AA)

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
300 metre bayrakla Cumhuriyet Coşkusu!300 metre bayrakla Cumhuriyet Coşkusu!
Dilan Polat ve Engin Polat'tan yeni açıklama! "Ahlak ve edep konusunda şımardık."Dilan Polat ve Engin Polat’tan yeni açıklama! “Ahlak ve edep bakımından şımarık olduk”
Netanyahu'nun süresi doluyor!  İsrail, Hamas'ın rehin almasını istiyor: "Bugün her şeyi yapması gerekiyor"Netanyahu’nun süresi doluyor! İsrail Hamas’tan rehine istiyor: “Bugün her şeyi yapmalı”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku