Etlik Şehir Hastanesi’ne “Anne Dostu Hastane” ünvanı

0

Etlik Şehir Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nın 31 Ekim-1 Kasım tarihleri ​​arasında yürüttüğü “Anne Dostu Hastane Değerlendirme Programı” kapsamında “Anne Dostu Hastane” unvanını almaya hak kazandı.

Bu kapsamda Etlik Şehir Hastanesi Baş Tıbbi Koordinatör Yardımcısı da hastanede düzenlenen programa katıldı. Afşin Emre Kaymaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Çağanay Soysal, Bakanlık Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü yetkilileri ve hastane çalışanları katıldı.

Başhekim Soysal programda yaptığı konuşmada, “Anne Dostu Hastane” uygulamasının temel amacının anne sağlığı hizmetlerinin kalitesini artırmak olduğunu vurguladı. Soysal, anne ve çocuğun sağlığı için en iyi hizmeti sunmayı hedeflediklerini vurguladı.

Baş Koordinatör Yardımcısı Kayıpmaz, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nin “Anne Dostu Hastane” unvanıyla daha da güçlendiğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku