Dilan Çiçek Deniz’in yüzündeki değişim olay oldu! Görenler aynı şeyi söyledi: ‘Dolguları fazla…’

0

Çukur ve Kusursuz Kiracı gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Ünlü oyuncunun geçtiğimiz günlerde rol aldığı yeni reklam filmi yayınlandı. Reklamda Dilan Çiçek Deniz’in yüzü değişince sosyal medyaya yorumlar yağdı.

Zaman zaman estetik yenilikleriyle gündeme gelen Dilan Çiçek Deniz, bu kez yüzündeki değişiklikten söz ettirdi.

denizzz ses yatağı olsa

Deniz’in son halini görenler “Dolgularını çok kaçırmış”, “Eski hali daha iyiydi”, “Gördüğümde tanıyamadım”, “Ne güzel yüzü varmış, niye böyle yapmış?”, “İnsan nasıl canını yakar” gibi yorumlar yaptı.

güzel güzellik

2014 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında yarışan ve ikinci olan Dilan Çiçek Deniz, daha önce de estetikten yoksundu.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kızılcık yıldızı Şerbet, Alp Navruz'u paylaştı!  dökülmesi hoşuma gittiKızılcık yıldızı Şerbet, Alp Navruz’u paylaştı! dökülmesi hoşuma gitti
Dövmesi dikkat çekti!  Olumsuz yorumlara yine sessiz kalmadı.Dövmesi dikkat çekti! Olumsuz yorumlara yine sessiz kalmadı.
Bakalım Kurtlar Vadisi'nin Polatı kim olacak!Bakalım Kurtlar Vadisi’nin Polatı kim olacak!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku