Cumhurbaşkanı Erdoğan, oğlunu evlendiren Memduh Büyükkılıç’ı arayarak tebrik etti

0

Enes Büyükkılıç ile Bengisu Yılmaz’ın Kayseri’de bir nikah salonunda düzenlenen nikah töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Büyükkılıç’ı cep telefonuyla arayarak mutluluklar diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmada, “Rabbim iki evladımıza dünya ve ahiret saadeti nasip etsin. Bu iki evlattan inşallah bu millete faydalı nesiller yetiştirirler. İnanıyorum ki iki aileyi de biz yapmışızdır.” Biz de gerekli bilinci göstererek bu paktı yaptık. “İstanbul’daki planlarımız gereği bedenen yanınızda olamasak da ruhen ve gönülden yanınızdaydık. Evlatlarımız sonsuza dek mutlu. Sizi Allah’a havale ediyorum.”

Büyükkılıç da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

Çiftin düğünü, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu tarafından kutlandı.

Düğüne tanık olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki de çifte mutluluklar diledi. Evlerinin huzur, mutluluk ve mutluluk dolu bir yuva olmasını dileyen Özhaseki, “Allah size güzel evlatlar veriyor, siz onları büyütüyorsunuz. Onlarla mutlu olacaksınız, biz sizi büyükleriniz olarak görüyor ve dua ediyoruz.” dedi.

Bakan Özhaseki konuşmasının ardından aile cüzdanını Bengisu Büyükkılıç’a teslim etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku