Carol Alt erotik pozlar verip satmak için Onlyfans’a girdi! İlginç savunma

0

Zamanının ünlü modellerinden Carol Alt, aldığı kararla gündem oldu. Yetişkinlere yönelik içerikleriyle tanınan bir abonelik sitesi olan Onlyfans’a 62 yaşına girdikten sonra katıldığını söyledi.

62 yaşındaki emekli Amerikalı model, erotik fotoğraflarını yetişkinlere yönelik bir sitenin kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Carol Alt, Page Six’e “44 yıl çalıştım. Hiç kendi fotoğrafım olmadı. Biri benden fotoğraf istediğinde, başkalarına da sormak zorunda kaldım” dedi. Carol Alt ayrıca vereceği pozları kendisinin belirlediğini de sözlerine ekledi.

Carol Alt ayrıca şunları söyledi: “Zevkle çekilmiş bazı çıplak fotoğraflar var. Bunlarla cinselliği istismar eden fotoğraflar arasında bir fark var. Kariyeri boyunca hiç çıplak poz vermemiş bir model hatırlamıyorum”.

2

Carol Alt, fotoğraflarını paylaştığı siteden elde ettiği gelirin tamamını kullanmayacağını da söyledi. Emekli model, kazandığı paranın bir kısmını kadınların ruh sağlığı için çalışan hayır kurumlarına bağışlayacağını söyledi.

Ekran görüntüsü

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sokak stili artık bir şey haline geldi!  Bakan tekrar baktı.Sokak stili artık bir şey haline geldi! Bakan tekrar baktı.
Kızının mesleğini duyanlar şaşkına döndü!  Elinde silahla poz verdiKızının mesleğini duyanlar şaşkına döndü! Elinde silahla poz verdi
"Kocamın zulme uğramasına izin vermem" Diyerek isyan etti!  İsmail Balaban'ı çılgına çeviren neydi? "Acun'u ara" Yorum“Kocama zulmetmeyeceğim” diyerek isyan etti! İsmail Balaban’ı çıldırtan “Acun’u ara” yorumu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku