29 Nisan reyting sonuçları açıklandı mı? Gönül Dağı, Kardeşlerim, Şarkılar Bizi Söyler, Survivor gecenin birincisi kim oldu?

0

Televizyon programları ve dizilerin reyting sonuçları, kamuoyunda merak uyandırmaktadır. 29 Nisan Cumartesi günü açıklanması beklenen sonuçlar, özellikle sektördeki kişiler tarafından takip edilmektedir. Geçen haftaki sonuçlar incelendiğinde, Gönül Dağı isimli yapım birinci sırada yer aldı. Reyting sonuçları her gün sabah saatlerinde açıklanmaktadır ve detayları haberlerde paylaşılmaktadır. Toplamda ilk 10 programda TRT’den Honoul’a 1, ATV’den Kardeşim ve Kardeşim (Özü), FOX’dan Top Haberler Gülbin Tosun ile Fox Haftasonu, TV8’den Hayatta Kalan, TRT 1’den Gönül Dağı (Özet), Güldür Güldür TV Şovu, ATV’den En İyi ATV Haberleri, Güldür Güldür Gösterisi Özet TV Gösterisi ve Tilki’den Recep İvedik 3 isimli programlar yer almaktadır. En iyi 10 AB programında ise TRT’den Honoul’a 1, ATV’den Kardeşim, TRT 1’den Gönül Dağı (Özet), Show TV’den Aile Şerefi, D Kanalı’ndan Şarkı Soy Us (TKR), ATV’den Kardeşlerim (Özet), TV8’den Sağ Kalan ve diğer programlar ilk sıralarda yer almaktadır. 20+ABC1′ de ise TRT’den Honoul’a 1, ATV’den Kardeşim, FOX’tan Gülbin Tosun ile Top Haftası Fox Haftası, TV8’den Hayatta Kalan, TRT 1’den Gönül Dağı (Özet), Güldür Güldür Show TV Show, Güldür Güldür Gösterisi Özet TV Gösterisi, Kanal D’den Şarkı (TKR), ATV’den Kardeşlerim (Özü) ve Tilki’den Recep İvedik 3 isimli programlar ilk sıralarda yer almaktadır. Reyting sonuçları açıklandığında, detayları haberlerden öğrenilebilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku